Kosz MIRAGE z blachy nierdzewnej matowej i z popielniczką, pojemność 22 l, wysokość 690 mm
nr art.: 116221

307,00 zł bez VATu
377,61 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 492
Opis
- w pojemniku znajduje się wyjmowany wkład z blachy ocynkowanej
- pokrywa z blachy nierdzewnej z wyjmowana kratką, spełnia funkcje popielniczki
- wokół otworu wrzutowego ozdobna ramka z blachy nierdzewnej
- osłona z gumy na krawędzi dolnej chroniąca posadzkę przed podrapaniem
Parametry
| kolor | stal nierdzewna matowa ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 4,65 kg |
| pojemność | 22 l |
| głębokość | 220 mm |
| szerokość | 220 mm |
| wysokość | 690 mm |














