Profesjonalny aluminiowy pojemnik mobilny, z wysuwanym uchwytem, pojemność 60 l
nr art.: 116240
2 233,00 zł bez VATu
2 746,59 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (7 dni)
Opis
Masywna mobilna skrzynia z blachy aluminiowej o gr. 1,0 mm przetłoczona na obwodzie i narożnikach.
Optymalnie mobilna ze względu na kółka 50 mm i wysuwany uchwyt zainstalowane w ramie nośnej.
Nadaje się do wysokiego składowania dzięki narożnikom wykonanym z twardego tworzywa i wbudowanym elementem w ramie nośnej.
Standardowo wyposażone w wyjmowaną wkładkę z pianki na dnie z wytrzymałej pianki PU.
Wieko z mocnymi pasami i zamknięcia zapewniające długie użytkowanie, wraz z zamkami.
Parametry
| ciężar | 7,3 kg |
| nośność | 25 kg |
| pojemność | 60 l |
| długość wewnętrzna | 550 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 350 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 310 mm |
| wysokość zewnętrzna | 385 mm |











