Profesjonalny aluminiowy pojemnik mobilny, z wysuwanym uchwytem, pojemność 99 l
nr art.: 116241
2 878,00 zł bez VATu
3 539,94 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (7 dni)
Opis
Masywna mobilna skrzynia z blachy aluminiowej o gr. 1,0 mm przetłoczona na obwodzie i narożnikach.
Optymalnie mobilna ze względu na kółka 50 mm i wysuwany uchwyt zainstalowane w ramie nośnej.
Nadaje się do wysokiego składowania dzięki narożnikom wykonanym z twardego tworzywa i wbudowanym elementem w ramie nośnej.
Standardowo wyposażone w wyjmowaną wkładkę z pianki na dnie z wytrzymałej pianki PU.
Wieko z mocnymi pasami i zamknięcia zapewniające długie użytkowanie, wraz z zamkami.
Parametry
| ciężar | 9 kg |
| nośność | 35 kg |
| pojemność | 99 l |
| długość wewnętrzna | 750 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 350 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 380 mm |
| wysokość zewnętrzna | 455 mm |











