Grawitacyjny przenośnik z wałkami z tworzywa (między osiami 100 mm), prosty, dł. 1 m

Opis
- zastosowanie przede wszystkim do transportowania kartonów, ale także innych towarów o równej i sztywnej części spodniej
- modułowy element prefabrykowany z możliwością zmontowania linii transportowej z modułów prostych i łuków
- każdy moduł na dwóch regulowanych wysokościowo nogach z możliwością regulacji wysokości 580 – 920 mm dla ustawienia wymaganego spadu przenośnika
- konstrukcja stalowa (rama boczna i nogi) z galwanicznie ocynkowanych profili
Nośność = maks. dopuszczalne obciążenie (równomierne) przenośnika w kg
Dla przenośników z rolkami z tworzywa sztucznego nośność podawana jest w kg na 1m toru, niezależnie od długości modułu.
Dla przenośników z rolkami stalowymi nośność podawana jest w kg dla całego modułu (nośność toru 1m z rolkami stalowymi często przekracza nośność całej konstrukcji przenośnika)
- z wałkami z tworzywa o średnicy 50 mm, wyposażone w łożyska, beczka wałka wykonana jest z rurki PCW
Parametry
| wykonanie toru | wałki z tworzywa sztucznego |
| wysokość (min. - maks.) | 580-920 mm |
| nośność na 1 m | 70 kg |
| długość | 1000 mm |
| max szerokość towaru | 450 mm |
| min. długość towaru | 300 mm |
| odległość między osiami | 100 mm |
| średnica rolek | 50 mm |
| szerokość całkowita | 380 mm |
| szerokość prowadnicy | 300 mm |







