Grawitacyjny przenośnik z wałkami ze stali, prosty, szer. 500 mm, między osiami 100 mm, dł. 2,0 m

Opis
- zastosowanie przede wszystkim do transportowania kartonów, ale także innych towarów o równej i sztywnej części spodniej
- modułowy element prefabrykowany z możliwością zmontowania linii transportowej z modułów prostych i łuków
- każdy moduł na dwóch regulowanych wysokościowo nogach z możliwością regulacji wysokości 580 – 920 mm dla ustawienia wymaganego spadu przenośnika
- konstrukcja stalowa (rama boczna i nogi) z galwanicznie ocynkowanych profili
Nośność = maks. dopuszczalne obciążenie (równomierne) przenośnika w kg
Dla przenośników z rolkami z tworzywa sztucznego nośność podawana jest w kg na 1m toru, niezależnie od długości modułu.
Dla przenośników z rolkami stalowymi nośność podawana jest w kg dla całego modułu (nośność toru 1m z rolkami stalowymi często przekracza nośność całej konstrukcji przenośnika)
- z wałkami ze stali o średnicy 50 mm – wyposażone w łożyska, beczka wałka wykonana jest ze stali, ocynkowane
- moduły o szerokości 500 mm można je łączyć z przenośnikami rozciąganymi a tym samym stałą drogę transportową można uzupełnić o zmienna końcówkę, którą w miarę potrzeby można rozciągnąć do wymaganego miejsca
Parametry
| wykonanie toru | wałki ze stali |
| wysokość (min. - maks.) | 580-920 mm |
| nośność | 170 kg |
| długość | 2000 mm |
| max szerokość towaru | 600 mm |
| min. długość towaru | 300 mm |
| odległość między osiami | 100 mm |
| średnica rolek | 50 mm |
| szerokość całkowita | 580 mm |
| szerokość prowadnicy | 500 mm |







