Grawitacyjny przenośnik z rolkami stalowymi, rozciągany, szer. 800 mm, dł. 1160-4240 mm

Opis
Odpowiednie do zbudowania prostych i łukowych linii transportowych lub ze spadem. Zastosowanie przede wszystkim do transportowania kartonów oraz innych drobnych towarów o gładkiej powierzchni spodu, idealne przy załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych w centrach magazynowych.
- można je łączyć ze stałymi przenośnikami grawitacyjnymi
- konstrukcja zapewnia bezpieczne naprowadzanie transportowanych przedmiotów w łukach (nie są wymagane prowadnice boczne) przenośniki można budować z łukami do 180°
- mobilne – nogi zaopatrzone są w kółka kierunkowe z hamulcem
- regulowana wysokość nóg umożliwia ustawiać wysokość przenośnika 655 - 1000 mm, a tym samym regulować jego nachylenie
- nożycowe boki ze stali dla zastosowania w przemyśle, całość konstrukcji galwanicznie cynkowana
- wersja z jedną rolką na osi nadaje się do zastosowania w kierunku na wprost, dla przenośników z łukami bardziej odpowiednie są linie z kilkoma rolkami na osi,
- rolki stalowe cynkowane o średnicy 50 mm – o dużej wytrzymałości nadające się do cięższej eksploatacji
Parametry
| wykonanie toru | rolki ze stali |
| wysokość (min. - maks.) | 665-1000 mm |
| nośność pomiędzy 2 nogami | 60 kg |
| długość maks. | 4240 mm |
| długość min. | 1160 mm |
| średnica rolek | 50 mm |
| szerokość całkowita | 920 mm |
| szerokość prowadnicy | 800 mm |
| ilość par nóg | 3 para |
| ilość osi | 32 szt. |
| rolki/wałki na osi | 8 szt. |







