Grawitacyjny przenośnik z wałkami stalowymi, rozciągany, szer. 500 mm, dł. 1100-2680 mm

Opis
Odpowiednie do zbudowania prostych i łukowych linii transportowych lub ze spadem. Zastosowanie przede wszystkim do transportowania kartonów oraz innych drobnych towarów o gładkiej powierzchni spodu, idealne przy załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych w centrach magazynowych.
- można je łączyć ze stałymi przenośnikami grawitacyjnymi
- konstrukcja zapewnia bezpieczne naprowadzanie transportowanych przedmiotów w łukach (nie są wymagane prowadnice boczne) przenośniki można budować z łukami do 180°
- mobilne – nogi zaopatrzone są w kółka kierunkowe z hamulcem
- regulowana wysokość nóg umożliwia ustawiać wysokość przenośnika 655 - 1000 mm, a tym samym regulować jego nachylenie
- nożycowe boki ze stali dla zastosowania w przemyśle, całość konstrukcji galwanicznie cynkowana
- wersja z jedną rolką na osi nadaje się do zastosowania w kierunku na wprost, dla przenośników z łukami bardziej odpowiednie są linie z kilkoma rolkami na osi,
- metalowe wałki o średnicy 50 mm - wyposażone w łożyska, wałek wykonany jest ze stali i jest cynkowany
Parametry
| wykonanie toru | wałki ze stali |
| wysokość (min. - maks.) | 665-1000 mm |
| nośność pomiędzy 2 nogami | 100 kg |
| długość maks. | 2680 mm |
| długość min. | 1100 mm |
| średnica rolek | 50 mm |
| szerokość całkowita | 620 mm |
| szerokość prowadnicy | 500 mm |
| ilość par nóg | 2 para |
| ilość osi | 20 szt. |







