Przenośnik rozciągany z napędem 36W, wałki stalowe, szer. 600 mm, dł. 2250-4950 mm
nr art.: 116408
24 725,00 zł bez VATu
30 411,75 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (27 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 111
Opis
- silnik 36W bez szczotek, 24VDC dla każdych 10-12 wałków
- zasilanie 230V
- płynna regulacja prędkości 0 – 15 m/min, możliwość przełączania kierunku
- cechuje je zdolność do miękkiego poślizgu wałków, który umożliwia płynne wyrównanie prędkości pomiędzy poszczególnymi operacjami technologicznymi, wykonywanymi przy różnej prędkości roboczej lub w trybie taktowania
- 1 wałek stalowy (o średnicy 50 mm) na każdej osi
- przeznaczony tylko dla niewielkich różnic wysokościowych – towar może ślizgać się na wałkach
Parametry
| wykonanie toru | wałki ze stali |
| nośność pomiędzy 2 nogami | 50 kg |
| długość maks. | 4950 mm |
| długość min. | 2250 mm |
| średnica rolek | 50 mm |
| szerokość całkowita | 720 mm |
| szerokość prowadnicy | 600 mm |
| ilość par nóg | 4 para |
| ilość osi | 44 szt. |
| rolki/wałki na osi | 1 szt. |
| moc | 36 W |



