Bezpieczny pojemnik kosz na odpadki z blachy stalowej, pojemność 52 l, kolor czerwony
nr art.: 116460
EAN: 0697841002470

743,00 zł bez VATu
913,89 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 248
Opis
Specjalnie zaprojektowany kosz do zbiórki szmat, ścierek, rękawic, itp. nasączonych olejem, rozpuszczalnikami i innymi materiałami łatwopalnymi.
Specjalnie zaprojektowana pokrywa otwiera się pod kątem 60° i po zwolnieniu pedału nożnego zamyka się samoczynnie, izolując zawartość pojemnika od źródeł ognia i zapłonu oraz ograniczając dostęp tlenu, co praktycznie uniemożliwia samozapłon zawartości. Pojemnik posiada uchwyt dla łatwiejszej manipulacji.
Kosz na odpadki wykonany jest z ocynkowanej stali i dodatkowo lakierowany w kolorze czerwonym. Podwyższone dno umożliwia cyrkulację powietrza pod nim, co redukuje temperaturę wewnątrz pojemnika.
Pojemniki są certyfikowane FM,UL, TÜV.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | blacha z czerwonym lakierem |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 7 kg |
| pojemność | 52 l |
| średnica | 408 mm |
| wysokość | 514 mm |





