Skrzyniopaleta z polietylenu, pełne ściany, 800 x 600 x 790 mm, na nogach
nr art.: 116553
649,00 zł bez VATu
798,27 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
584,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 184
Opis
Szeroki wybór pojemników paletowych w wersjach na nogach, płozach lub kółkach.
- wymiary: ISO i EURO
- z możliwością ustawiania w stosy
- skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania, transportu wyrobów zapakowanych i luzem
- nie są przeznaczone do przechowywania cieczy
- zoptymalizowane wymiary umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni transportowej oraz powierzchni magazynowych
- skrzyniopalety zostały wyprodukowane z wysokociśnieniowego polietylenu HD-PE odpornego na uderzenia i warunki atmosferyczne
- ściany i dno pojemnika są pełne, ściany wewnętrzne są gładkie
- skrzyniopalety można ustawiać w stosach
- standardowy kolor: szary
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ciężar | 19 kg |
| pojemność | 250 l |
| długość wewnętrzna | 710 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 510 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 610 mm |
| wysokość zewnętrzna | 790 mm |




