Taczka budowlana, skrzynia ocynkowana, pojemność 80 l, nośność 100 kg
nr art.: 116692
EAN: 8595091210114
345,00 zł bez VATu
424,35 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 66
Opis
- rama z rurki stalowej 32/1,5 mm, lakierowana proszkowo
- z kołem dętkowym
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| rodzaj kół | z oponami |
| skrzynia - materiał | ocynk |
| ciężar | 14 kg |
| nośność | 100 kg |
| pojemność | 80 l |
| długość | 1600 mm |
| szerokość | 620 mm |
| wysokość | 580 mm |
| ilość kółek | 1 szt. |




