Taczka budowlana, skrzynia z tworzywa sztucznego, pojemność 180 l
nr art.: 116695
EAN: 8595091210374
712,00 zł bez VATu
875,76 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 66
Opis
- rama z rurki stalowej 32/1,5 mm, lakierowana proszkowo
- z kołem dętkowym
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| rodzaj kół | z oponami |
| skrzynia - materiał | tworzywo sztuczne |
| ciężar | 17 kg |
| nośność | 100 kg |
| pojemność | 180 l |
| długość | 1600 mm |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 850 mm |
| ilość kółek | 1 szt. |




