Niszczarka DAHLE, objętość 60 l, cięcie na kawałki szer. 4x40 mm.


Opis
Wysokie bezpieczeństwo, absolutna dyskrecja, prosta i wygodna obsługa.
Wygodne, bez konieczności oliwienia!!!
- wałki tnące stalowe nowej generacji MHP® (Matrix-High-Performance)
- "Oilfree" do niszczenia dokumentów bez konieczności oliwienia
- przejrzysty i komfortowy panel obsługi z podświetloną jednostką informacyjno - sterującą oraz sygnałami akustycznymi
- energooszczędny tryb gotowości po 10 min. Postoju i automatyczne absolutne wyłączenie po 30 minutach
- czujnik zwiększonej ilości kartek
- sygnalizacja zapełnienia worka i otwartych drzwi
- silnik o dużej mocy zapewnia dużą wydajność i długi czas eksploatacji
- wyjątkowo cicha eksploatacja nie utrudniająca pracy
- obudowa meblowa tłumi hałas
- nowoczesny design, z szeokimi drzwiami ułatwiającymi opróżnianie pojemnika
- duże koła do wygodnego przesuwania wraz z hamulcem unieruchamiającym niszczarkę
- nadaje się do niszczenia: spinacze, karty kredytowe, CD/DVD (oddzielnny pojemnik)
Parametry
| cięcie | na kawałki 4 x 40 mm |
| stopień utajnienia | S2 |
| poziom hałasu | 46 dB |
| pojemność pojemników | 60 l |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 545 mm |
| szerokość otworu | 260 mm |
| wysokość | 865 mm |
| wydajność cięcia (papier 80g/A4) | 17 szt. |
| moc | 650 W |









