rabat ilościowy
Skrzyniopaleta z wysypem, lekka, 800x600 mm, nośność 750 kg, ocynkowane
nr art.: 116784
3 290,00 zł bez VATu
4 046,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 961,00 zł
dla 11 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (31 dni)
Opis
Odpowiednie do składowania materiałów sypkich.
Masywna konstrukcja spawana z blachy stalowej. Wzmocnione słupki narożne pozwalają na składowanie w stosach do wysokości do 7 skrzyniopalet i na manipulowanie dźwigiem. Wysokość podjazdu wynosi 100 mm, co umożliwia manipulację wózkiem paletowym. Gładkie ściany i ich kształt umożliwiają bezproblemowe opróżnianie bez żadnych resztek. Stopniowe wysuwanie zasuwy pozwala regulować szybkość opróżniania. Dolny otwór z wysuniętą zasuwą ma wielkość 150x280 mm.
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 45 kg |
| nośność | 750 kg |
| długość maks. | 840 m |
| długość | 800 mm |
| szerokość | 600 mm |
| szerokość maks. | 640 mm |
| wysokość całkowita | 600 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 536 mm |
| ustawialność w stos | 7 szt. |















