Proste krzesło ISO PLUS, siedzisko i oparcie drewniane - kolor buk, konstrukcja czarna
nr art.: 116800
229,00 zł bez VATu
281,67 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
206,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 20 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 543
Opis
- stabilna, spawana konstrukcja z owalnych profili stalowych
- siedzisko i oparcie z lakierowanej klejki bukowej wysokiej jakości
- siedzisko 460 x 390 mm, oparcie 460 x 390 mm
- ustawiane w stos nawet do 12 szt.
Parametry
| kolor | buk /konstrukcja czarna ![]() |
| materiał podstawy | stal lakierowana |
| podłokietniki | nie |
| powierzchnia siedziska | sklejka |
| ciężar | 6 kg |
| nośność | 120 kg |
| głębokość całkowita | 420 mm |
| szerokość zewnętrzna | 540 mm |
| wysokość zewnętrzna | 760 mm |
| ustawialność w stos | 12 szt. |





