Lekkie podwozie na palety, 1220 x 820 mm, nośność 300 kg, kółka z poliamidu
nr art.: 116957
435,00 zł bez VATu
535,05 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 47 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 29
Opis
- solidna rama stalowa z poprzeczkami
- rozmiar ramy jest dostosowany do przewożenia standardowych palet
- stalowa rama lakierowana proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- wózek jest wyposażony w 4 kółka obrotowe o śr. 100 mm
- tarcza koła wykonana jest z białego poliamidu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i na agresywne środki chemiczne, do pracy w temperaturach od -15°C do +80°C
- obudowy kół wykonane są z wytłoczek z ocynkowanej blachy stalowej
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| materiał obręczy | poliamid |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1220 x 820 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| nośność | 300 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| wys. ładunkowa | 135 mm |
| wysokość zewnętrzna | 150 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
powierzchnia użytkowa dł. x szer.
rozmiar wózków
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
116958
820 x 620 mm
800 x 600
365,00 zł
Na magazynie (13 szt.)







