Ławka parkowa Toronto bez oparcia, konstrukcja stalowa i masywne elementy drewniane w odcieniu mahoń, dł. 1,62 m
nr art.: 116960
wersja w kolorze:

635,00 zł bez VATu
781,05 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
599,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 484
Opis
Masywna, bardzo wygodna ławka przeznaczona do parków miejskich, terenów rekreacyjnych a także do ogrodów.
- solidna konstrukcja spawana z profili stalowych 60 x 60 mm
- masywne elementy drewniane o przekroju 90 x 40 mm
- drewno jest zaimpregnowane specjalnym lakierem do użytku zewnętrznego w odcieniu teak, który chroni materiał przed szkodliwymi wpływami atmosferycznymi oraz zapewnia długotrwale jego niezmienny wygląd
- podstawa z przygotowaniem do montażu ławki do stałego podłoża
- bardzo prosty montaż
Parametry
| kolor | mahoń ![]() |
| kolor podstawy | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | drewno / stal |
| oparcie | nie |
| ciężar | 25 kg |
| długość | 1620 mm |
| głębokość | 500 mm |
| wysokość | 470 mm |
| wysokość siedziska maks. | 470 mm |




