Plastikowa skrzynka transportowa EURO300, 600 x 400 x 300 mm, ścianki pełne, kolor biały
nr art.: 116971
82,00 zł bez VATu
100,86 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 53 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 182
Opis
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa PP, odpowiedniego do celów spożywczych, odporne termicznie w zakresie od -40°C do +60°C.
W wersji pełne dno i ściany, z uchwytami.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 3,11 kg |
| nośność | 50 kg |
| pojemność | 44 l |
| długość wewnętrzna | 565 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 367 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 297 mm |
| wysokość zewnętrzna | 300 mm |

















