rabat ilościowy
Wychwytowa wanna plastikowa z rusztem, pojemność 120 l, 1200x800 mm, czarna
nr art.: 117284
EAN: 4052886343142

944,00 zł bez VATu
1 161,12 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
849,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 229
Opis
- wykonane z polietylenu o długiej żywotności w kolorze czarnym
- wymienny ruszt z polietylenu, bardzo stabilny, samonośny i wytrzymały
- wysoka odporność, wyjmowany ruszt umożliwia łatwe czyszczenie
- system segmentowy
- z możliwością układania w stos
- wanny są dostosowane wymiarowo do palet EUR
- z powierzchnią przeciwpoślizgową
- w pełni recyklowalne
Wanny wychwytowe można łączyć dzięki specjalnym łącznikom, co umożliwia tworzenie dużych homogennych powierzchni magazynowych o dużej pojemności wychwytowej. Opcjonalna rampa podjazdowa o małym kącie nachylenia, ułatwia manipulacje z beczkami.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | z kratą z tworzywa sztucznego |
| ciężar | 12,8 kg |
| nośność | 500 kg |
| objętość wychwytu | 120 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| wysokość całkowita | 180 mm |










