Pojemnik do regałów SK, niebieski, dł.x szer.x wys.: 160 x 102 x 75 mm
nr art.: 117308
4,60 zł bez VATu
5,66 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 324 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 172
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia polipropylenu, odpornego na działanie olejów, tłuszczów, większości kwasów i zasad
- odporne na temperatury w zakresie -20°C do +90°C
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- w bocznych ściankach znajdują się prowadnice do przeprowadzenia podziału pojemnika przy użyciu wzdłużnych lub poprzecznych przegród
- przystosowane są do składowania w pionie
- szeroki wybór akcesoriów
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| otwór manipulacyjny | 68 x 41 mm |
| ciężar | 115 g |
| długość wewnętrzna | 134 mm |
| długość zewnętrzna | 160 mm |
| szerokość wewnętrzna | 80 mm |
| szerokość zewnętrzna | 102 mm |
| wysokość wewnętrzna | 64 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |





