Pojemnik do regałów SK, czerwony, dł.x szer.x wys.: 215 x 102 x 75 mm
nr art.: 117341
5,80 zł bez VATu
7,13 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 184 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 172
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia polipropylenu, odpornego na działanie olejów, tłuszczów, większości kwasów i zasad
- odporne na temperatury w zakresie -20°C do +90°C
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- w bocznych ściankach znajdują się prowadnice do przeprowadzenia podziału pojemnika przy użyciu wzdłużnych lub poprzecznych przegród
- przystosowane są do składowania w pionie
- szeroki wybór akcesoriów
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| otwór manipulacyjny | 68 x 41 mm |
| ciężar | 148 g |
| długość wewnętrzna | 193 mm |
| długość zewnętrzna | 215 mm |
| szerokość wewnętrzna | 80 mm |
| szerokość zewnętrzna | 102 mm |
| wysokość wewnętrzna | 64 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |





