Pojemnik do regałów SK, czerwony, dł.x szer.x wys.: 315 x 150 x 125 mm
nr art.: 117345
14,60 zł bez VATu
17,96 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 288 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 172
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia polipropylenu, odpornego na działanie olejów, tłuszczów, większości kwasów i zasad
- odporne na temperatury w zakresie -20°C do +90°C
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- w bocznych ściankach znajdują się prowadnice do przeprowadzenia podziału pojemnika przy użyciu wzdłużnych lub poprzecznych przegród
- przystosowane są do składowania w pionie
- szeroki wybór akcesoriów
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| otwór manipulacyjny | 102 x 76 mm |
| ciężar | 372 g |
| długość wewnętrzna | 292 mm |
| długość zewnętrzna | 315 mm |
| szerokość wewnętrzna | 130 mm |
| szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| wysokość wewnętrzna | 114 mm |
| wysokość zewnętrzna | 125 mm |





