Pojemnik do regałów SK, czerwony, dł.x szer.x wys.: 500 x 310 x 200 mm
nr art.: 117351
44,50 zł bez VATu
54,74 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 172
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia polipropylenu, odpornego na działanie olejów, tłuszczów, większości kwasów i zasad
- odporne na temperatury w zakresie -20°C do +90°C
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- w bocznych ściankach znajdują się prowadnice do przeprowadzenia podziału pojemnika przy użyciu wzdłużnych lub poprzecznych przegród
- przystosowane są do składowania w pionie
- szeroki wybór akcesoriów
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| otwór manipulacyjny | 240 x 126 mm |
| ciężar | 1170 g |
| długość wewnętrzna | 455 mm |
| długość zewnętrzna | 500 mm |
| szerokość wewnętrzna | 281 mm |
| szerokość zewnętrzna | 310 mm |
| wysokość wewnętrzna | 189 mm |
| wysokość zewnętrzna | 200 mm |





