Regał z pochyłymi półkami MEDIUM, 4 półki z listew rolkowych, szer. x gł: 2700x1250 mm, dodatkowy


Opis
Bardzo solidna konstrukcja podobna do regałów paletowych MULTIPAL
Regały można ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
Ramy nośne, wsporniki oraz wzmocnienia są na powierzchni wykończone ocynkowaniem. Poziome belki wyprodukowane są ze spawanych stalowych kształtownikó wykończonych na powierzchni farba proszkową w kolorze pomarańczowym RAL2001.
Półki pochyłe w formie listew rolkowych. Rolki wykonane są z tworzywa sztucznego z wałkiem stalowym, ułożone w profilach – U, które wykonane są z blachy ocynkowanej. Listwy można przestawiać w odstępie, co 10 mm. Poziome profile tworzy przednią listwa ograniczająca. Poszczególne poziomy dla magazynowania ustawiane są na wysokość w odstępie, co 25 mm. Tory rolkowe są podzielone za pomocą listew oddzielających, każdy tor posiada 2 listwy rolkowe.
Wysokość ramy bocznej: 2200mm
Regał podstawowy - szerokość całkowita: szer. półki + 170 mm
Regał dodatkowy – szerokość całkowita: szer. półki + 85 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | dodatkowy |
| nośność pola regałowego | 1440 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 360 kg |
| głębokość | 1250 mm |
| szerokość całkowita | 2785 mm |
| szerokość półki | 2700 mm |
| wysokość ramy | 2200 mm |
| ilość półek | 4 szt. |
| ilość tor / 1 półka | 6 szt. |





