Regał z pochyłymi półkami LIGHT, 4 półki z listew rolkowych, szer. x gł: 1800x1250 mm, podstawowy


Opis
Bardzo solidna konstrukcja podobna do regałów wtykowych MINI-RACK (light versja regału paletowego).
Regały można ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
Konstrukcja ocynkowana. Półki pochyłe w formie listew rolkowych.
Rolki wykonane są z tworzywa sztucznego z wałkiem stalowym, ułożone w profilach – U, które wykonane są z blachy ocynkowanej. Listwy można przestawiać w odstępie, co 10 mm. Poziome profile tworzy przednią listwa ograniczająca. Poszczególne poziomy dla magazynowania ustawiane są na wysokość w odstępie, co 50 mm. Tory rolkowe są podzielone za pomocą listew oddzielających, każdy tor posiada 2 listwy rolkowe.
Wysokość ramy bocznej: 2200mm
Głębokość ramy bocznej: 1300mm
Regał podstawowy - szerokość całkowita: szer. półki + 107 mm
Regał dodatkowy – szerokość całkowita: szer. półki + 51 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 720 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 180 kg |
| głębokość półki | 1250 mm |
| głębokość ramy | 1300 mm |
| szerokość całkowita | 1907 mm |
| szerokość półki | 1800 mm |
| wysokość ramy | 2200 mm |
| ilość półek | 4 szt. |
| ilość tor / 1 półka | 4 szt. |







