Uniwersalny box metalowy, wys. x szer. x gł.: 295x295x395 mm, korpus kolor szary RAL7037/ drzwi niebieski RAL5010
nr art.: 117516
wersja w kolorze:

163,00 zł bez VATu
200,49 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 420
Opis
- lekka konstrukcja stalowa
- drzwi zawieszone na sworzniach ze stali nierdzewnej
- skrzynki są indywidualnie zamykane na zamek z wkładką cylindryczną + dwa klucze
- poszczególne skrzynki można wzajemnie skręcić na śruby
- korpus w kolorze szarym RAL7037, drzwiczki w różnych kolorach
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7037 ![]() |
| głębokość | 295 mm |
| szerokość | 295 mm |
| szerokość otworu | 265 mm |
| wysokość | 295 mm |
| wysokość otworu | 265 mm |
| ilość schowków | 1 szt. |






