Modułowa mata podłogowa Solid Fatigue Step 0,9 x 0,9 m, 100% nitril, kolor czarny
nr art.: 117633

1 073,00 zł bez VATu
1 319,79 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 454
Opis
- wykonane w 100% z nitrylu, zapewniającego doskonałą odporność na oleje, chemikalia i smary
- doskonałe właściwości antyzmęczeniowe zwiększają komfort podczas długich okresów pracy na stojąco
- nadaje się do stosowania w suchych i wilgotnych pomieszczeniach
- świetne rozwiązanie w wymagających lokalizacjach i na stanowiskach, gdzie odbywa się praca w systemie zmianowym
- produkt odporny na iskry spawalnicze oraz pozostałości innych gorących substancji (EN 13501-1 Class Bfl - s1)
- właściwości antypoślizgowe zgodne z normą DIN51130, kategoria R10
- pojedyncze płytki mogą być łatwo usuwane i wymieniane, opcjonalnie: wzmocnione żółte lub czarne krawędzie, moduły i krawędzie łączy się za pomocą wbudowanego systemu zatrzasków
- doskonałe właściwości antyzmęczeniowe zwiększają komfort podczas długich okresów pracy na stojąco
- nadaje się do stosowania w suchych i wilgotnych pomieszczeniach
- świetne rozwiązanie w wymagających lokalizacjach i na stanowiskach, gdzie odbywa się praca w systemie zmianowym
- produkt odporny na iskry spawalnicze oraz pozostałości innych gorących substancji (EN 13501-1 Class Bfl - s1)
- właściwości antypoślizgowe zgodne z normą DIN51130, kategoria R10
- pojedyncze płytki mogą być łatwo usuwane i wymieniane, opcjonalnie: wzmocnione żółte lub czarne krawędzie, moduły i krawędzie łączy się za pomocą wbudowanego systemu zatrzasków
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | nitril nitril |
| powierzchnia | kamyczkowa |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 160 °C |
| min. temperatura pracy | 0 °C |
| ciężar | 10,5 kg |
| ciężar (kg/m2) | 12,05 kg/m2 |
| długość | 900 mm |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 18 mm |








