Lekki wózek z blatem, ocynkowany, 2 półki w kolorze buk, nośność 150 kg, dł. x szer. x wys.: 850x435x950 mm
nr art.: 117642

864,00 zł bez VATu
1 062,72 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 10
Opis
- konstrukcja stalowa, galwanicznie ocynkowana
- uchwyt pokryty gumą dla poprawy uchwytu
- półki z płyty wiórowej - laminowane, kolor buk, gr. 10 mm
- 4 kółka obrotowe pokryte szarą gumą, średnica 100 mm
- wysokość półki górnej 720 mm
- rozstaw półek 510 mm
- uchwyt pokryty gumą dla poprawy uchwytu
- półki z płyty wiórowej - laminowane, kolor buk, gr. 10 mm
- 4 kółka obrotowe pokryte szarą gumą, średnica 100 mm
- wysokość półki górnej 720 mm
- rozstaw półek 510 mm
Parametry
| kolor | buk ![]() |
| kolor podstawy | srebrny matowy ![]() |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 16,5 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 850 mm |
| szerokość | 435 mm |
| wysokość | 950 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa







