Wózek platformowy z tworzywa, składany uchwyt, powierzchnia ładunkowa 610x400 mm, kolor żółto-czarny
nr art.: 117668
375,00 zł bez VATu
461,25 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 37 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 7
Opis
Solidna powierzchnia ładunkowa z polipropylenu (PP), odporna na uderzenia, od spodu wzmocniona aluminiowym profilem, w kolorze żółtym.
Składany pałąk, lakierowany wysokiej jakości lakierem antypoślizgowym w kolorze czarnym. Osłona ochronna przegubowa do mechanizmu składania.
Po dwie rolki skrętne i wsporcze o średnicy 125 mm, wysokiej jakości, szare bezśladowe ogumienie pełne.
Parametry
| kolor | żółty/czarny ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 610 x 400 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| ciężar | 10 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość | 610 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 400 mm |
| wysokość | 780 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa














