Wózek platformowy z tworzywa, składany uchwyt, powierzchnia ładunkowa 810x485 mm, kolor żółto-czarny
nr art.: 117669
526,00 zł bez VATu
646,98 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 92 szt.
Opis
Solidna powierzchnia ładunkowa z polipropylenu (PP), odporna na uderzenia, od spodu wzmocniona aluminiowym profilem, w kolorze żółtym.
Składany pałąk, lakierowany wysokiej jakości lakierem antypoślizgowym w kolorze czarnym. Osłona ochronna przegubowa do mechanizmu składania.
Po dwie rolki skrętne i wsporcze o średnicy 125 mm, wysokiej jakości, szare bezśladowe ogumienie pełne.
Parametry
| kolor | żółty/czarny ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 810 x 485 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 12 kg |
| nośność | 300 kg |
| długość | 810 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 485 mm |
| wysokość | 945 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa














