Wózek uniwersalny z tworzywa, 2 półki, szer. x dł. x wys. 850x480x950 mm
nr art.: 117670
511,00 zł bez VATu
628,53 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 111 szt.
Opis
- półki i uchwyty z tworzywa
- wzmocnione rurki z aluminium
- 4 rolki skrętne, w tym 2 z hamulcem o średnicy 100 mm
- nośność 150 kg
Przeznaczony do codziennego użytku, przewozu, wystawiania lub przechowywania towarów w biurach, laboratoriach, archiwach podręcznych, itp. Gładkie i łatwe do czyszczenia półki w kolorze czarnym. Bezśladowe ogumienie pełne, szare.
Dostawa w częściach – łatwy montaż.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 680 x 450 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 8,5 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 850 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 480 mm |
| wysokość | 950 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa



