Kółko transportowe, skrętne z hamulcem, czerwony poliuretan, z płytką, nośność 100 kg
nr art.: 117679
EAN: 4021885119287
68,00 zł bez VATu
83,64 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- wysokość montażowa tylko 58 mm
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- bieżnik wykonany jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 90+/-3 Shore A
- głowica posiada podwójny wieniec kulkowy
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- tarcza koło wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej i posiada łożysko kulkowe
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 48x48/38x38 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 60 x 60 mm |
| nośność | 100 kg |
| średnica koła | 35 mm |
| średnica otworu | 7 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 58 mm |



