Kółko transportowe, skrętne, czerwony poliuretan, z górnym otworem, nośność 100 kg
nr art.: 117682
EAN: 4021885119263
49,90 zł bez VATu
61,38 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- wysokość montażowa tylko 58 mm
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- bieżnik wykonany jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 90+/-3 Shore A
- głowica posiada podwójny wieniec kulkowy
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- tarcza koło wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej i posiada łożysko kulkowe
Parametry
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| nośność | 100 kg |
| przesunięcie osi | 20 mm |
| średnica koła | 35 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 58 mm |



