Kółko przemysłowe z termoplastycznej gumy, skrętne z hamulcem, łozysko kulkowe, śr. 100 mm
nr art.: 117691
EAN: 4021885120764
54,00 zł bez VATu
66,42 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 114
Opis
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- bieżnik wykonany jest z termoplastycznej gumy, która nie brudzi podłogi
- tarcza koło wykonana jest z tworzywa sztucznego i posiada łożysko kulkowe
- głowica posiada podwójny wieniec kulkowy
- zestaw skrętny z podwójnym hamulcem
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 84x64/76x56 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 104 x 80 mm |
| nośność | 110 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 32 mm |
| wys. montażowa | 128 mm |



