Kółko skrętne do urządzeń, śr. 100 mm, z płytką, nośność 70 kg
nr art.: 117719
EAN: 4021885120306
28,20 zł bez VATu
34,69 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 112
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej
- koła ułożyskowane na precyzyjnych łożyskach kulkowych
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 47x47/37x37 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 60 x 60 mm |
| nośność | 70 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 6,3 mm |
| szerkość (bieżnik) | 24 mm |
| wys. montażowa | 124 mm |



