Kółko skrętne z hamulcem do urządzeń, śr. 75 mm, z górnym otworem, nośność 60 kg
nr art.: 117724
EAN: 4021885114862
21,40 zł bez VATu
26,32 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 72 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 112
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej
- koła ułożyskowane na precyzyjnych łożyskach kulkowych
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
- z podwójnym hamulcem jazdy i skrętu
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| nośność | 60 kg |
| przesunięcie osi | 38 mm |
| średnica koła | 75 mm |
| średnica otworu | 10,2 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 103 mm |



