Kółko skrętne do urządzeń, śr. 100 mm, z górnym otworem, nośność 70 kg
nr art.: 117728
EAN: 4021885120337
28,20 zł bez VATu
34,69 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 112
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej
- koła ułożyskowane na precyzyjnych łożyskach kulkowych
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| nośność | 70 kg |
| przesunięcie osi | 39 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 10,2 mm |
| szerkość (bieżnik) | 24 mm |
| wys. montażowa | 121 mm |



