Podłogowa mata antyzmęczeniowa Orthomat Premium 0,9 x metr bieżący, kolor zielony


Opis
- dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wysoki komfort i doskonałą wytrzymałość
- teksturowana górna powierzchnia PVC o wysokiej gęstości – odporność na ścieranie i rozerwanie
- dolna warstwa z pianki PVC o zamkniętych komórkach o niskiej gęstości – wysoki stopień amortyzacji
- obie warstwy wpływają na wyjątkowe właściwości ergonomiczne – mata poprawia komfort pracy, zmniejsza uczucie zmęczenia i redukuje problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej, bardzo dobra izolacja od zimnej podłogi
- górna powierzchnia PVC zapewnia ograniczoną odporność na chemikalia i oleje, metoda czyszczenia: wyczyścić/wytrzeć warstwę wierzchnią
- izoluje pracowników od zimnych betonowych posadzek
- odporność ogniowa zgodnie z normą: BS EN 13501-1:2002, klasa: Efl.
- ze ściętymi krawędziami
- typowe zastosowania:Linie produkcyjne, powierzchnie montażowe, stoły warsztatowe, stanowiska: pakowania, przemysłowe, sklepowe i hotelowe
Parametry
| kolor | zielony ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| powierzchnia | kamyczkowa |
| użytkowanie | do średniego użytkowania |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | 0 °C |
| ciężar (kg/m2) | 3,7 kg/m2 |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 12,5 mm |














