rabat ilościowy
Kosz EKO SQUARE na odpady segregowane, poj. 60 l, stal nierdzewna, pokrywa niebieska (papier)
nr art.: 117792

372,00 zł bez VATu
457,56 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
334,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 23 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 496
Opis
- do stosowania wewnątrz budynków
- dno kosza chronione cokołem z tworzywa sztucznego, niekorodującym i chroniącym podłogę przed porysowaniem
- zdejmowana pokrywa z odróżniającym kolorem
- pojemniki dostarczane są z kolorową samoprzylepną etykieta
- kosz jest wyposażony w listwy mocujące worek – Hold Bag, które stabilnie utrzymują worek na odpady.
- pojemnik ze stali nierdzewnej
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 60 l |
| głębokość | 300 mm |
| szerokość | 300 mm |
| wysokość | 700 mm |













