rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit wsuwany, powierzchnia antypoślizgowa, 880 x 500 mm, nośność 400 kg
nr art.: 117824
EAN: 4035694008533

1 296,00 zł bez VATu
1 594,08 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 231,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 15
Opis
- w celu zaoszczędzenia miejsca można zasuwać na siebie wózki
- rama nośna zespawana ze stalowych rurek, lakierowanych niebieską farbą proszkową RAL5010
- dwa kółka skrętne z hamulcem i dwa stałe z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi, skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit®
- podnoszona powierzchnia ładunkowa z płyty z antypoślizgowej wodoodpornej sklejki w ramie z rurki stalowej
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 880 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 28,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 990 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 640 mm |
| wysokość zewnętrzna | 965 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |









