Wózek montażowy VARIOfit, półki – 3 stalowe tacki, z górnym uchwytem, 845x495 mm, nośność 400 kg
nr art.: 117833
EAN: 4035694008960

1 301,00 zł bez VATu
1 600,23 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 36
Opis
- konstrukcja nośna stalowa, spawana ze stalowych tacek i skręcana konstrukcja z rur stalowych
- powierzchnie użytkowe w postaci wanien olejoszczelnych z krawędzią o wysokości 40 mm
- pomalowana lakierem proszkowym
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 245 / 560 / 875 mm
- prześwit: 270 / 275 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 845 x 495 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 45 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| długość zewnętrzna | 1015 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 1025 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa








