Stanowisko kontrolne, przeszklone drzwi, szer. x gł. x wys.: 1440x700x2010 mm, 4x szuflada, 1x szafka, kolor szary RAL7035


Opis
- szafy są szczelnie zespawane z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- nośność całkowita korpusu 500 kg
Część górna
- tylna ścianka jest perforowana z możliwością zastosowania uchwytu z systemu wieszakowego Q-SYSTEM
- powierzchnia robocza jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej o grubości 28 mm w kolorze jasnoszarym RAL7035
Dolna część ze skrzynką
- 1 półka przestawna o nośności 80 kg
- drzwi jednoskrzydłowe, których wewnętrzna strona jest perforowana i umożliwia zamocowanie uchwytów Q-SYSTEM na przyrządy i narzędzia
- zamek cylindryczny, standardowo 2 klucze
- w szafach zainstalowane są zamki parzyste umożliwiające otwarcie szuflad i drzwi jednym kluczem
Część dolna z szufladami
- 4 szuflady z blokadą zabezpieczającą otwieranie kilku szuflad jednocześnie
- wysokość szuflad: 1 x 90 mm, 2 x 120 mm, 1 x 210 mm
- nośność szuflad 80 kg
- szuflady są ułożone na pełnych łożyskach z wysuwem 75%
- przestrzeń wewnątrz szuflad jest przygotowana do montażu elementów dzielących
- zamykanie zamkami cylindrycznymi z centralnym mechanizmem zamykającym, z 2 kluczami
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność korpusu | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| szerokość | 1440 mm |
| wysokość | 2010 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |
bez VATu















