Stanowisko kontrolne, szer. x gł. x wys.: 720x700x2010 mm, 4x szuflada, kolor szary RAL7035/niebieski RAL5012
nr art.: 117841

5 868,00 zł bez VATu
7 217,64 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Opis
- szafy są szczelnie zespawane z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- nośność całkowita korpusu 500 kg
Część górna
- tylna ścianka jest perforowana z możliwością zastosowania uchwytu z systemu wieszakowego Q-SYSTEM
- powierzchnia robocza jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej o grubości 28 mm w kolorze jasnoszarym RAL7035
- 4 szuflady z blokadą zabezpieczającą otwieranie kilku szuflad jednocześnie
- wysokość szuflad: 1 x 90 mm, 2 x 120 mm, 1 x 210 mm
- nośność szuflad 80 kg
- szuflady są ułożone na pełnych łożyskach z wysuwem 75%
- przestrzeń wewnątrz szuflad jest przygotowana do montażu elementów dzielących
- zamykanie zamkami cylindrycznymi z centralnym mechanizmem zamykającym, z 2 kluczami
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność korpusu | 500 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| szerokość | 720 mm |
| wysokość | 2010 mm |
| ilość szuflad | 4 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor drzwi
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
117843
niebieski RAL5012


5 852,00 zł
na zamówienie (26 dni)
117842
szary RAL7035


5 868,00 zł
na zamówienie (26 dni)
117844
szary RAL7035


5 852,00 zł
na zamówienie (26 dni)








