Wana wychwytowa z polietylenu, pojemność 220 l, dł. x szer. x gł.: 865x1245x350 mm, ruszt z PE
nr art.: 117861
EAN: 4250101184031

1 386,00 zł bez VATu
1 704,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 227
Opis
- pojemność wychwytowa 220 l na 2 beczki
- gładka podstawa umożliwia wygodne przechowywania małych pojemników
- wysokiej jakości wykonanie konstrukcji wpływa bezpośrednio na moc podłoża
- konstrukcja umożliwia przewożenie jej przy pomocy wózka widłowego
- wysoka odporność na oleje, kwasy i zasady
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | z kratą z tworzywa sztucznego |
| ciężar | 25 kg |
| nośność | 760 kg |
| objętość wychwytu | 220 l |
| długość całkowita | 1245 mm |
| szerokość całkowita | 865 mm |
| wysokość całkowita | 350 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
wykonanie
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
117860
ze stalowym rusztem
31 kg
1 113,00 zł
na zamówienie (30 dni)





