Regał CLIP z plastikowymi pojemnikami, 7 półek, 21 szt. pojemników 31 l, dodatkowy

Opis
Regał charakteryzuje się stabilnością i trwałością dzięki zastosowaniu drucianych wzmocnień, które są umieszczone z tylniej strony regału. Montaż jest bardzo szybki i łatwy – łączenie przez wsunięcie, zamiast skręcania śrubami. Wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi. Półki przestawne są w odstępie, co 25 mm.
Zewnętrzna, całkowita głębokość regału = głębokość połki + 36 mm
Zewnętrzna, całkowita dugość regału podstawowego = szerokość połki + 56 mm
Zewnętrzna, całkowita dugość regału dodatkowego = szerokość połki + 6 mm
Można je ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
Kuwety regałowe STORAGE
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości odpornego na uderzenia polipropylenu
- odporne na smary, oleje, żywice, ługi, itp.
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- higieniczne, do przechowywania artykułów spożywczych
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
- możemy dostarczyć pojemniki w kolorach: czerwonym, niebieskim, szarym lub żółtym
W standardowej dostawie kuwety w kolrach niebieskim oraz czerwonym.
Pojemniki w dostawie standardowej:
12 szt. niebieskie (wys. x szer. x gł.) 200 x 300 x 500 mm
9 szt. czerwone (wys. x szer. x gł.) 200 x 300 x 500 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | dodatkowy |
| nośność pola regałowego | 1000 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 150 kg |
| głębokość półki | 500 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pojemników | 21 szt. |
| ilość półek | 7 szt. |







