Wózek skrzyniowy VARIOfit otwarty, burty z blachy - jedna składana, 1200 x 800 mm, nośność 500 kg
nr art.: 117921
EAN: 4035694007079

2 420,00 zł bez VATu
2 976,60 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 178,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 48
Opis
- stabilna spawana konstrukcja z kątowników stalowych
- lakierowane proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnia nođna oraz sciany boczne z blachy stalowej
- jedna burta wzdłużna w połowie składana
- wysokość ścian: 810 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| pokrywa | nie |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1190 x 790 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| wykonanie | ściany z blachy lakierowanej |
| ciężar | 101 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1330 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 820 mm |
| wysokość całkowita | 1105 mm |
| wysokość wewnętrzna | 810 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |




