Antystatyczny wózek dosawiany VARIOfit, dwie przechylne półki 610x410 mm


Opis
Wózki ESD są przeznaczone do wewnętrznego transportu w przemyśle elektronicznym, gdzie należy unikać gromadzenia się ładunków statycznych i gdzie niezbędne jest ograniczenie powstawania wyładowań elektrostatycznych.
- spawana konstrukcja stalowa
- konstrukcja malowana proszkowo farbą grafitowo szarą RAL7024 z powłoką przewodzącą ładunki elektryczne, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- przechylne półki z jasnoszarej płyty wiórowej przewodzącej ładunki elektryczne ułożonej w ramie z kątowników stalowych z krawędzią
- półki przystosowane na pojemniki EURO
- z dwiema nachylanymi półkami o 15° i 30° po obu dłuższych bokach
krawędź o wysokości: 10 mm
wysokość półek: 230 / 680 / 1175 mm
prześwit: 425 / 470 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z przewodzącej elektryczność pełnej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 610 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| ciężar | 29,5 kg |
| nośność | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 455 mm |
| wysokość całkowita | 1185 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |









