Antystatyczny wózek dosawiany VARIOfit, 5 przechylnych półek 1240x610 mm


Opis
Wózki ESD są przeznaczone do wewnętrznego transportu w przemyśle elektronicznym, gdzie należy unikać gromadzenia się ładunków statycznych i gdzie niezbędne jest ograniczenie powstawania wyładowań elektrostatycznych.
- spawana konstrukcja stalowa
- konstrukcja malowana proszkowo farbą grafitowo szarą RAL7024 z powłoką przewodzącą ładunki elektryczne, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- przechylne półki z jasnoszarej płyty wiórowej przewodzącej ładunki elektryczne ułożonej w ramie z kątowników stalowych z krawędzią
- półki przystosowane na pojemniki EURO
- spawane ramy boczne, z poziomymi nośnikami w odstępach co 150 mm, do ktorych są przykręcane ramy półek
- dla wygodnego dostępu można każdą półkę przykręcić w jednej z trzech pozycji:
> poziomo,
> i pod kątem 17°
> lub 32°.
- 4 kółka obrotowe w tym dwa z hamulcem, Ø 165 mm i piasty z łożyskami kulkowymi, felga z tworzywa
- obręcze kółek z przewodzącej elektryczność, pełnej szarej gumy termoplastycznej
- osłona przeciwwłókienna i osłona stopy VARIOfit®
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1240 x 610 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 600 |
| ciężar | 103 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 1350 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 665 mm |
| wysokość całkowita | 1700 mm |
| ilość pięter | 5 szt. |
| ilość półek | 5 szt. |







