rabat ilościowy
Podwozie na skrzynie i palety VARIOfit, 1210 x 1010 mm, wys. 283 mm, nośność 1050 kg
nr art.: 117944
EAN: 4035694033382

1 165,00 zł bez VATu
1 432,95 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 048,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- na pojemniki, palety, kontajnery i skrzyniopalety
- solidna rama stalowa z poprzeczkami
- stabilna konstrukcja VARIOfit z kątowników stalowych
- malowana proszkowo, kolor niebieski RAL5010, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- konstrukcja wyposażona w narożne uchwyty dźwigowe
- 2 kółka wsporcze a 2 skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, aluminiowe felgi odlewane
- skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1210 x 1010 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 1000 |
| nośność | 1050 kg |
| długość zewnętrzna | 1270 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 1070 mm |
| wys. ładunkowa | 283 mm |
| wysokość zewnętrzna | 350 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
nośność
wys. ładunkowa
wysokość zewnętrzna
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
111920
500 kg
283 mm
350 mm
1 095,00 zł
Na magazynie (5 szt.)
111924
500 kg
650 mm
720 mm
1 421,00 zł
na zamówienie (10 dni)
111928
1200 kg
283 mm
350 mm
1 409,00 zł
na zamówienie (10 dni)
111932
1200 kg
650 mm
720 mm
1 843,00 zł
na zamówienie (10 dni)
117925
1800 kg
283 mm
350 mm
3 088,00 zł
na zamówienie (10 dni)











