Stalowa wanna wychwytowa (StawaR), z kratą, poj. wychwytowa 65l, dł.x szer.x wys.: 800x900x220 mm
nr art.: 118024
1 282,00 zł bez VATu
1 576,86 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 10 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 230
Opis
Przeznaczona do mniejszych pojemników, w których przechowywane są substancje niebezpieczne i grożące środowisku naturalnemu, głównie wodom gruntowym.
- z dopuszczeniem CE i niemieckim atestem ÜHP wg StawaR
- solidna konstrukcja z blachy stalowej o grubości 3 mm, szczelnie spawana, lakierowana proszokowo w kolorze niebieskim RAL5012
- wanna osadzona jest na masywnych nogach metalowych o wysokości 100 mm
- na masywnych nogach metalowych o wysokości 100 mm do bezpiecznej obsługi za pomocą wózka paletowego
- z ocynkowaną kratą stalową o nośności 500 kg/m2
Parametry
| kolor | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| ciężar | 57 kg |
| objętość wychwytu | 65 l |
| długość całkowita | 800 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| wysokość całkowita | 220 mm |






